Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

1) Przed złożeniem zamówienia klient zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem Sklepu, dostępnością produktów oraz czasem wysyłki, różnym dla poszczególnych produktów.
2)Wyżej wspomniane informacje znaleźć można na karcie produktu, w przypadku braku takich informacji tamże, klient proszony jest o zwrócenie na to uwagi pracownikowi Księgarni, który nie tylko niezwłocznie poinformuje o szacowanym czasie realizacji zamówienia, ale też poprawi ów błąd na stronie, który wyniknąć mógł z przyczyn niezależnych.
3) Część towaru dostępna jest na magazynie "od ręki", co umożliwia błyskawiczną wysyłkę z placówki księgarni w ciągu 48 h od daty złożenia zamówienia przez klienta; pozostała część importowana w ramach umowy dystrybucyjnej z Wielkiej Brytanii, sprowadzana jest na zamówienie klienta po sprzedaży w księgarni.
4) Czas realizacji ww. zamówienia wynosi do 14 dni roboczych, zaś przedmioty te (głównie są to kursy prestiżowego brytyjskiego wydawnictwa uTalk/Eurotalk) oznaczone są na karcie produktu statusem "na zamówienie" bądź też 14 dniowym czasem realizacji zamówienia, widocznym w punkcie "czas wysyłki" na karcie produktu.
5) Naszej firmie udało się nawiązać umowy dystrybucyjne na wyłączność, wobec tego nowoczesne aplikacje i kursy językowe znajdą Państwo tylko w ofercie tej księgarni.
6) Towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej i Firmy Kurierskiej.
7)Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku podejrzenia, że towar został uszkodzony podczas transportu, należy spisać  stosowny protokół oraz wykonać zdjęcia uszkodzonego produktu.  
8)Koszty transportu zależą od obowiązujących w chwili wysyłki cen Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej.
9)W przypadku wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłki zawsze wysyłane są jako priorytetowe.
10)Koszt wysyłki podawany przy składaniu zamówienia zawiera wliczone opłaty za pakowanie i dostarczenie towaru do Klienta. W przypadku płatności przy odbiorze, doliczany jest koszt wpłaty należności poprzez Pocztę Polską bądź Firmę Kurierską na konto Sprzedającego.
11)Koszty transportu pokrywane są przez Klienta.
12) W przypadku przysługującego klientowi prawa zwrotu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, Sprzedający zobowiązany jest do zwrotu kosztów wartości całego zamówienia, oprócz kosztów przesyłki zwracanego przedmiotu, które zobowiązany jest pokryć Kupujący.
13)Dla przesyłek o wadze powyżej 15kg i/lub najdłuższym wymiarze powyżej 250cm, koszty transportu będą ustalane indywidualnie.
14)Podczas składania zamówienia, koszt wysyłki obliczany jest automatycznie w/g gabarytów, ilości przedmiotów i wagi produktów i jest wyświetlany w odpowiedniej formie.W przypadku wątpliwości,co do wyliczonego kosztu wysyłki, prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z naszą Księgarnią.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu