Strona główna » O Księgarni

O Księgarni


Nasza księgarnia językowa posiada szeroki asortyment multimedialnych kursów do nauki języków obcych, mobilnych aplikacji językowych, podręczników, fachowych słowników oraz specjalistycznych materiałów dla tłumaczy. 

Goethe powiedział kiedyś, że Kto nie zna języków obcych, nie wie nic o własnymSłowa te przyświecają żądnym przygód obieżyświatom, podróżnikom, artystom, emigrantom, ale też pomysłodawcom niniejszego serwisu oraz każdemu,
kto pragnie iść z duchem czasu, nie spoczywa na laurach i wciąż chce się rozwijać.

Miejsca te ze względu na coraz lepszą dostępność turystyczną oraz atrakcyjność cenową, stanowią coraz częstszy kierunek podróży Polaków, a co za tym idzie - chęci nauki tych języków.
W naszej ofercie znajdują się kursy do nauki ponad 120 języków obcych z całego świata! O przewadze naszej oferty nad ofertą konkurencją stanowi jej różnorodność oraz niedostępność tego typu produktów nigdzie indziej.Na polskim rynku wydawniczym brakuje  materiałów do nauki niszowych języków obcych, takich jak np. albańskiego, rumuńskiego, gruzińskiego czy serbskiego.

Wielu z was doskonale wie, że rynek cierpi również na niedosyt podręczników i kursów do nauki języków obcych krajów, stanowiących cel emigracji Polaków w celach zarobkowych, np. Norwegii, Islandii, Finlandii czy Holandii. Nasza oferta wypełni tę lukę na rynku wydawniczym. Zbuduj z nami Babel. Niech język nie będzie dłużej Twoją barierą. Pokaż, że ‘Polak potrafi’ porozumieć się w każdym języku.
Jeśli zależy Ci na niezależności, jesteś ambitny i skory do nauki, to jesteśmy tu po to, żeby zaoferować Ci odpowiednie narzędzia do samorozwoju.
Dołącz do nas i udowodnij, że języki obce nie są Ci obce.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu