Strona główna1 » O Księgarni
Kategorie
Kontakt
  • NIP: 8751500115
  • E-mail:sklep@eksiazkijezykowe.pl
  • Telefon500-431-294
  • Godziny działania sklepucodziennie od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00, weekendy wolne

O Księgarni

Goethe powiedział kiedyś, że “Kto nie zna języków obcych, nie wie nic o własnym.”
Słowa te przyświecają dziś nie tylko żądnym przygód obieżyświatom, podróżnikom, artystom, emigrantom, czy pomysłodawcom niniejszego serwisu, ale też każdemu, kto chce iść z duchem czasu, żeby być na bieżąco.

Nasza internetowa księgarnia posiada duży asortyment książek językowych, multimedialnych kursów  językowych oraz fachowych słowników. W naszej ofercie znajdują się kursy do nauki ponad 100 języków obcych z całego świata! O przewadze naszej oferty nad konkurencją stanowi jej różnorodność oraz niedostępność tego typu produktów nigdzie indziej.Na polskim rynku wydawniczym brakuje kursów do nauki niszowych języków obcych, np. albańskiego, rumuńskiego, gruzińskiego czy serbskiego. Miejsca te ze względu na coraz lepszą dostępność turystyczną oraz atrakcyjność cenową, stanowią coraz częstszy kierunek podróży Polaków, a co za tym idzie - chęci nauki tych języków.

Wielu z was doskonale wie, że rynek cierpi również na niedosyt podręczników i kursów do nauki języków obcych krajów, stanowiących cel emigracji Polaków w celach zarobkowych, np. Norwegii, Islandii, Finlandii, czy Holandii. Nasza oferta wypełni tę lukę na rynku wydawniczym.
Zbuduj z nami Babel. Niech język nie będzie dłużej Twoją barierą. Pokaż, że ‘Polak potrafi’ porozumieć się w każdym języku. Jeśli zależy Ci na niezależności, jesteś ambitny i skory do nauki, to jesteśmy tu po to, żeby oferować Ci odpowiednie narzędzia do samorozwoju.
Dołącz do nas i udowodnij, że języki obce nie są Ci obce.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl