Strona główna

Witamy w językowej księgarni


UWAGA!!!!
Księgarnia na czas bliżej nieokreślony rezygnuje ze sprzedaży
kursów multimedialnych Eurotalk i  aplikacji mobilnych uTalk 
w wersjach pudełkowych

Odtąd produkty te do odwołania dostępne będą wyłącznie w wersji online
( do samodzielnego pobrania)
wysyłanej klientom w formie linku za pośrednictwem e-maila.
Opcja elektroniczna posiada dokładnie te same funkcje co wersja pudełkowa,
tyle że nie jest zapisana na nośniku materialnym
!

Prosimy zatem o  rozważne składanie zamówień tylko na wersje elektroniczne,
poprzez zaznaczenie właściwej opcji na karcie produktu lub
wybranie przesyłki elektronicznej jako formy dostawy.
Za utrudnienia przepraszamy.
Brexit - niełaska :)


Z językami, wszędzie jesteś w domu
Księgarnia językowa - aplikacje mobilne i kursy do nauki języków obcych ONLINE
W naszej internetowej księgarni językowej znajdziesz najlepszą na rynku ofertę do nauki ponad 150 języków obcych z całego świata m.in: Multimedialne kursy do nauki języków obcych, kursy językowe online, aplikacje mobilne,  fachowe słowniki, podręczniki i książki językowe, a także specjalistyczne materiały dla tłumaczy. Zapewniamy szeroki asortyment materiałów do nauki języków obcych online.


 

Produkty w promocyjnych cenach

Polecamy produkty

Zobacz nasze nowości

Księgarnia językowa - kursy do nauki języków obcych

Nasza internetowa księgarnia posiada  szeroki  asortyment materiałów do nauki ponad 130 języków obcych.O  naszej przewadze  nad kontrofertą konkurencji stanowi  nacisk na niszę,  gama różnorodności, jak i niedostępność tego typu produktów nigdzie indziej.

Na polskim rynku wydawniczym brakuje kursów do nauki niszowych języków obcych, np. albańskiego, rumuńskiego, gruzińskiego czy serbskiego. Miejsca te ze względu na coraz lepszą dostępność turystyczną oraz atrakcyjność cenową, stanowią coraz częstszy kierunek podróży Polaków, a co za tym idzie - chęci nauki tych języków.

Wielu z was doskonale wie, że rynek cierpi również na niedosyt podręczników i kursów do nauki języków obcych krajów, stanowiących cel emigracji Polaków w celach zarobkowych, np. Norwegii, Islandii, Finlandii, czy Holandii. Nasza oferta wypełni tę lukę na rynku wydawniczym.

Kursy do nauki ponad 130 języków obcych z całego świata - m.in. w ofercie kurs do nauki języka fińskiego - nauka fińskiego online, kurs do nauki gruzińskiego - nauka języka gruzińskiego-- najlepsza oferta do nauki ponad 100 języków obcych  -- kurs do nauki języka islandzkiego - nauka języka islandzkiego, kurs do nauki japońskiego - nauka języka japońskiego, kurs do nauki języka norweskiego - nauka języka norweskiego, kurs do nauki węgierskiego.
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu